Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8590
Stary 08.01.2015, 14:41
Jak dla mnie to SKWK dało nowemu prezesowi do zrozumienia: poradziliśmy sobie z Twoim poprzednikiem więc nie myśl nawet, że Ty będziesz rządził.
Smutne.
Wskazanie nowemu prezesowi, że jak nie będzie szedł po jedynej, słusznej linii partyjnej to będą kłopoty.
Niestety. Nikt z tym niczego nie zrobi. A najmniej sam boss.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując