Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8576
Stary 08.01.2015, 12:44
Wit.Ek. napisał(a):Wyświetl post
Zapraszam na sektor D ! To chyba najgłośniejszy po C sektor a SKWK tu nie ma. Za to można spotkać dawnych gniazdowych z X
Mówimy o górze rzecz jasna ;-) Na dole byłem pół rundy to mnie atmosfera zabijała ;-)
Odpowiedz cytując