Pan Jotka napisał(a):

|
Ja już wiem, że nadszeł czas na trudna decyzje i wynoszę sie z C. Tego juz trochę za dużo jest ze strony SKWK.
|
I nie chodzi tylko o samą działalność Stowarzyszenia. Mają mnóstwo zasług mimo wszystko... (temat rzeka).
Z bólem serca.
Jednym zdaniem;
Fajnie będzie znaleźć się wśród Wiślackiej braci i nie czuć się jak w przedszkolu.