Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8575
Stary 08.01.2015, 12:44
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Ja już wiem, że nadszeł czas na trudna decyzje i wynoszę sie z C. Tego juz trochę za dużo jest ze strony SKWK.
I nie chodzi tylko o samą działalność Stowarzyszenia. Mają mnóstwo zasług mimo wszystko... (temat rzeka).

Z bólem serca.
Jednym zdaniem;
Fajnie będzie znaleźć się wśród Wiślackiej braci i nie czuć się jak w przedszkolu.
Odpowiedz cytując