Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16998
Stary 08.01.2015, 11:19
Nie wiem, ja tam z Zawiszy nie brałabym nikogo oprócz Masłowskiego. Drygas jakoś obniżył loty ostatnio, chociaż ciężko wymagać od piłkarza cudów, jak cały zespół nadaje się do kopania rowów. Ale jakby Masło był do wyjęcia, to byłoby dobrze.
Odpowiedz cytując