Wyświetl pojedynczy post
Ronnie
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6564
Stary 07.01.2015, 23:59
wolfu napisał(a):Wyświetl post
Mam pewien spory problem. Gram Wisłą, pierwszy sezon skończyłem na 5 miejscu, aczkolwiek wygrałem Puchar Polski, przez co gram w europejskich pucharach. Niestety, następny sezon przywitał mnie dość dziwnym kalendarzem, co widać na obrazku niżej...

Jak sami widzicie, zaczynam już fazę grupową LE, a Ekstraklasa dalej się nie zaczęła! Zgłosiłem już skład, runda PP wylosowana, a ligi jak nie było tak nie ma...
Mam właśnie dokładnie ten sam problem. Jeśli możesz to daj znać, czy jakoś to rozwiązałeś.
Odpowiedz cytując