Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16994
Stary 07.01.2015, 22:01
R33 napisał(a):Wyświetl post
Był też taki jeden gość z czwartej ligi, którego Lech prawie miał i sobie odpuścił. Ten piłkarz przeszedł później do Wisły. Nazywał się Jakub Błaszczykowski. Tak się tam na talentach poznają....
gdyby nie wujek Kuby nigdy by u nas w klubie nie było
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując