Temat
:
WOŚP w Krakowie
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
553
07.01.2015, 19:50
ABGwislakABG
napisał(a):
Twoje natomiast to oficjalka wośp czy jeszcze coś innego?
I nie ma to jak podać dane sprzed 2 lat
Sprzed 2 lat dane , bo 2 lata temu Fronda wypisywała te pomówienia , ale rozumiem ,że im wolno kłamać bo mają wyższe cele i wartości
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82