ABGwislakABG napisał(a):

|
Odnośnie fundacji na zachodzie po prostu robi się ratingi ile % dana organizacja przeznacza pieniędzy na cele statutowe związanych z działalnością. 54% w przypadku Owsiaka to wynik żenujący. Już nawet znienawidzona przeze mnie Dymna z "Mimo wszystko" na cele statutowe przeznacza ok. 75%.
|
54 % to wersja Frondy
W sprawozdaniu finansowym z 2012 roku czytamy, że Orkiestra zebrała 50,6 mln zł. Na sprzęt dla kliniki Budzik wydała 2 mln, na zakup sprzętu dla oddziałów neonatologicznych i pediatrycznych 33,7 mln, na zakup sprzętu w ramach Programów Medycznych oraz Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować" - 12,3 mln. Koszt przeprowadzenia zbiórki wyniósł 2,6 mln zł. Oznacza to, że na cele charytatywne przeznaczono 95 proc. zebranych pieniędzy.
Skonczcie już z ta propagandą dotyczaca WOŚP