Szpen napisał(a):

|
Sprzedając polisy tez bierzesz te pigułki po których jesteś teraz? W niezle gowno pakujesz swoich klientów tak wypaczajac rzeczywistośc.
|
szpeniu ty dalej robisz na kasie czy właśnie cię zwolnili, kompleksy masz jakieś czy co ?
a teraz cytat z palikota
"No widzisz, Korwin ma 72 lata i rucha laski, a ty siedzisz w politycznym 24h na dobę i konia walisz

"
janusz to ty ? nazwisko to samo i poziom ten sam
i na koniec popis yorkusia" Nie chcę nic sugerować, ale może czuje jakiś fizyczny pociąg do niego

(bo żeby facet tak się przymilał innemu facetowi? za nic!)
Biedroń przyznając się do swojej "inności" został posłem, a teraz prezydentem."
yorkuś tak po ludzku , nie wstyd ci ?
i na deser warszawiaczek urbanoplatfus , zslowiec czy komuch( niepotrzebne w zależności od sytuacji skreślić)
"Najgorsze, że robi to pod politycznego młodziana Dudę. Zrozumiałbym, gdyby to był piłkarz, aktor/aktorka, czy jakiś mąż stanu pokroju Piłsudskiego, czy Dmowskiego, a tutaj zwykły szarak."
polecam dla ciebie avatar , dody, koseckiego i jeszcze mąż stanu ? myslę że jako czasami zeteseelowiec pasuje piechociński, we wcieleniu urbanoplatfusa wybierz tuska, a jako komuch ?dawaj spawacza