|
Jak dla mnie Maki to dla wisły powinien byc piorytet , chlopcy uczyli sie gry w klubie i po ich wypowiedziach widac ze sa z nim emocjonalnie zwiazanie , a takich wisla potrzebuje , zwłaszcza ze potencjał do gry maja .
Szkoda ze Czerwinski wyladował w pogoni , bo to naprawde dobry zawodnik , i w wisle obok głowackigeo mógł by sie stac solidnym obronca na lata.
|