|
Nie wolę żadnego z nich, bo przy obecnych kandydatach znowu trzeba będzie oddać nieważny głos jak 4 lata temu.
PS. Ja zamierzam żyć trochę dłużej niż do 67 roku co patrzac na srednia wieku umierajacych z mojej rodziny w ostatnich latach (przeszlo 80 lat) jest wiecej niz mozliwe, a emerytura mi zwisa i powiewa, bo nie jestem w ZUS-ie.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 07.01.2015 o godz. 11:54.
|