Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30076
Stary 07.01.2015, 11:50
Nie wolę żadnego z nich, bo przy obecnych kandydatach znowu trzeba będzie oddać nieważny głos jak 4 lata temu.

PS. Ja zamierzam żyć trochę dłużej niż do 67 roku co patrzac na srednia wieku umierajacych z mojej rodziny w ostatnich latach (przeszlo 80 lat) jest wiecej niz mozliwe, a emerytura mi zwisa i powiewa, bo nie jestem w ZUS-ie.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 07.01.2015 o godz. 11:54.