Kaan napisał(a):

|
Zainteresowało mnie to. Gdzie można o tym poczytać?
|
w internecie jest tego bardzo dużo. O nieprawidłowościach pisze Matka Kurka, w zeszym roku pisała Fronda. Coraz więcej artystów też zaczyna mówić o prawdzie na temat Owsiaka i Jego rodzinki.
Wszystkie spółki, które tworzone są wokół WOŚP naprawdę zastanawiają.
WOŚP, Owsiak, media i "autorytety" to symbole tego zdegenerowanego państwa.