Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#530
Stary 06.01.2015, 23:14
Kaan napisał(a):Wyświetl post
Zainteresowało mnie to. Gdzie można o tym poczytać?
w internecie jest tego bardzo dużo. O nieprawidłowościach pisze Matka Kurka, w zeszym roku pisała Fronda. Coraz więcej artystów też zaczyna mówić o prawdzie na temat Owsiaka i Jego rodzinki.

Wszystkie spółki, które tworzone są wokół WOŚP naprawdę zastanawiają.

WOŚP, Owsiak, media i "autorytety" to symbole tego zdegenerowanego państwa.
Odpowiedz cytując