Ale i tak najlepsza to Fundacja Lux Veritatis. Realizuje potrzeby o. Rydzyka.

Ten zameczek do niedawna był ruiną, Caritas pomógł go wyremontować. Jak myślisz służy on biednym, chorym, bezdomnym? Dodam że zamieszkuje go proboszcz tejże parafii.
Gwiaździsty nie znam żadnego biednego, ani bezdomnego który powiedział by że dzięki Caritasowi stanął na nogi.
Tego chyba nie czytałeś skoro twierdzisz że warto im kasę dawać.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...tml#BoxWiadTxt