york09 napisał(a):

|
Z tej reszty od Owsiaka można znaleźć sprzęt z serduszkiem w szpitalach. a z tej Caritasowej (450 mln) reszty to jedynie widuję świece do nabycia w kościołach na jakieś tam cele.
|
Owsiakowa hołota na żebrach obkleja prawie każdy sprzęt w szpitalu, tam gdzie ich tylko wpuszczą. Naklejka wcale nie oznacza, że został kupiony z wielkich żebrów. Niesiołowski nie napisał w notatce na jakie cele Caritas zbiera?