Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30057
Stary 06.01.2015, 18:16
hahah rzad akcyze obnizyl. Pierwszy raz od 2007 o cale 25 zl na litrze. Wyrownal sobie za to oplata palliwowa, ktora podrozala o ...... 25 zl na litrze w porownaniu do zeszlego roku. Reasumujac - bez zmian + oplata zapasowa = drozej
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 06.01.2015 o godz. 18:16.