|
Poza tym Obraniak to wszędzie poza Francją ma jak dotąd problemy z aklimatyzacją (Werder, Reprezentacja) choćby ze względu na barierę językową. Ten zawodnik pewnie musiałby też dostać lukratywny kontrakt co na pewno nie poprawiłoby atmosfery w szatni. Po miejmy nadzieję już byłej przygodzie z kadrą dobra opinia się za nim nie ciągnie tak więc on to by raczej więcej strat niż korzyści by nam dał.
Kuszczak zarobił 20 tys. funtów tygodniowo jak był zawodnikiem jeszcze Brighton. Czyli to ok. 110 tys. euro. miesięcznie (biorąc pod uwagę obecny kurs funta i euro). Wiadomo, że ze względu na grę i obecną jego sytuację mógłby zejść z zarobków (nie wiem ile teraz zarabiał w Wolves) to myślę żeby realnie mówić o tym zawodniku to musielibyś dać mu kontrakt na poziomie ok. 250 tys. euro ze sezon (1/4 obniżamy). Czyli nie dość, że dość sporo to i tak mamy do czynienia raczej z kotem w worku.
Ostatnio edytowane przez R33 : 06.01.2015 o godz. 16:59.
|