Wiem, ze to może troche science fiction, ale ja bym chętnie widział u nas Kuszczaka. Chłop już od dawna ma problemy z regularnym graniem, jeżeli nie przedłuży umowy z Wolverhampton, któą ma do stycznia, byłby wolnym zawodnikiem. Wspominał jeszcze niedawno w wywiadach, ze gdyby dostał ciekawą oferte, mógłby wrócić do Polski. Ciągle jest solidny i wreszcie mielibyśmy porządnego bramkarza na choćby 2,3 sezony, Buchalik jest akurat idealny na zmiennika albo Puchar Polski. Kwestia jeszcze wymagań finansowych Kuszczaka, z tym pewnie byłoby najgorzej, no ale może chłop już sie wystarczająco nazarabiał a teraz dla odmiany chciałby wrescie regularnie pograć
