Teraz to dam do pieca ładnie ale co tam
Może Obraniaka ściągniemy ( np na wypożyczenie) dobrze się z Frankiem rozumiał w kadrze
a w Werderze go za bardzo nie chcą
http://sport.tvn24.pl/pilka-nozna,10...ka,503651.html
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...-zadnych-ofert
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...u-brema/z7mz3w
Ze Stiliciem by nam wygrali tą ligę