Wyświetl pojedynczy post
mls
Banita
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16975
Stary 06.01.2015, 14:43
Teraz to dam do pieca ładnie ale co tam

Może Obraniaka ściągniemy ( np na wypożyczenie) dobrze się z Frankiem rozumiał w kadrze

a w Werderze go za bardzo nie chcą

http://sport.tvn24.pl/pilka-nozna,10...ka,503651.html

http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...-zadnych-ofert

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...u-brema/z7mz3w

Ze Stiliciem by nam wygrali tą ligę
Ostatnio edytowane przez mls : 06.01.2015 o godz. 14:48.
Odpowiedz cytując