Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16972
Stary 06.01.2015, 13:24
huberix napisał(a):Wyświetl post
Maki to jeszcze nie jest zamknięty temat. Kontakt mają do końca grudnia, więc od czerwca możemy z nimi negocjować. Na miejscu Wisły zakręciłłbym się już teraz by pokazać, że nam na nich zależy, bo potencjał mają i by nas na pewno wzmocnili. Chyba, że sprzedadzą ich już tej zimy lub za frytki w czerwcu(Za te frytki też można by wtedy próbować). Jest to raczej marzenie, a nie zwykły pomysł bo Wisła dalej ma finansowe problemy. Pozostaje trzymać kciuki.
Bełchatów za frytki Garguły oddać nie chciał, teraz ma być inaczej? W sumie mogłoby
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując