Wyświetl pojedynczy post
wiertar
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Szczawnica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8515
Stary 05.01.2015, 23:58
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
sezon ogorkowy i pismaki beda wymyslac jeszcze inne glupoty typu Klinsmann, Kluivert czy Diego Tristan , narazie nie wiedomo nic - nawet nie ma zadnego prawdziwego zrodla ze dziki odchodzi ( w tym wypadku nawet za symboliczne 100 tys euro - i juz Stilic na rok splacony ) , jeszcze nie takie firmy i domniemania bada sie przewijaly a wy lykacie wszystko jak mlode pelikany , zaraz ktos zarzuci ze Comarch bedzie glownym sponsorem , i tez luykniecie- narazie nie ma nic oficjalnego ( oprocz wejscia pojutrze nowego prezesa) - kubel zimnej wody bo potem znow bedzie lament , dzienikarzyny tylko podsycaja temart i dolewaja oliwki do ognia a wy przezywacie - poczekajmy do oficjalnych wiadomosci ...dziennikarze tez musza z czegos zyc ... troche luzu -runda wiosenna rusza za ponad 2 miesiace- do tej pory takich i innych spekulacji beda tysiace ...nauczony ostatnimi sezonami wole sie pozytywnie zaskoczyc niz ZNOAU rozczarowac ...a apropo dzikeiego - oddac 2 w cenie 200 tys euro - 250 - i byloby git , pytanie tylko czy sa na swiecie frajerzy chcacy ich miec u siebie

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ezesa_zarzadu/

no co ty? to Jutro Gaszynskiego już wyleją?
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując