R33 napisał(a):

|
To czy największy to nie wiem, ale musisz przyznać, że konkurencję to miał sporą. Sikorski, Fredriksen, Quioto, Beto.
|
Quito nie dostał prawdziwej szansy niestety. Ale wolałbym pierdylion razy bardziej Kirma który nie grał ładnie, ale broniły go statystyki.