Ci bracia Mak są przereklamowani. Co oni do tej pory osiągnęli? Jakie szczególne walory predysponują ich do gry w Wiśle? Nie zdziwiłbym się, gdyby poza Bełchatowem słuch szybko o nich zaginął. A ich statystyki? Niewiele lepsze od Sarkiego, czy Donalda. Bobanem się tak nie napalaj, bo, póki, co jeszcze nic nie podpisał. To, że przeszedł jakieś tam testy ≠ podpisowi pod kontraktem. Także ochłoń, wypij melisę i czekaj aż, któraś z tych wrzutek stanie się ciałem.
