Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16964
Stary 05.01.2015, 23:47
Ci bracia Mak są przereklamowani. Co oni do tej pory osiągnęli? Jakie szczególne walory predysponują ich do gry w Wiśle? Nie zdziwiłbym się, gdyby poza Bełchatowem słuch szybko o nich zaginął. A ich statystyki? Niewiele lepsze od Sarkiego, czy Donalda. Bobanem się tak nie napalaj, bo, póki, co jeszcze nic nie podpisał. To, że przeszedł jakieś tam testy ≠ podpisowi pod kontraktem. Także ochłoń, wypij melisę i czekaj aż, któraś z tych wrzutek stanie się ciałem.
Ostatnio edytowane przez Smuga : 05.01.2015 o godz. 23:51.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując