Smuga napisał(a):

|
Ewentualne odejście Sarkiego akurat w tym momencie, gdy nie mamy zakontraktowanego jego następcy, to strzał prosto w skroń. Oczywiście jestem za tym, żeby opuścił szeregi Wisły zważając na limit graczy spoza UE, który ma wejść w życie od przyszłego sezonu oraz fakt, iż gra tutaj zwyczajnie go przerasta, ale dopiero wtedy gdy wszystko w kwestii transferów będzie zapięte na ostatni guzik. Nie chciałbym, żeby Smuda katował nas znowu na zmianę grą Boguskiego i Garguły na skrzydle.
|
taki on zajebisty, taki on produktywny,
że KU.RWA W 70 MECZACH 2 BRAMKI ZDOBYŁ jako skrzydłowy to dokładnie tak jakby go nie było wcale, to jest jackowy odpad najgorszej klasy, szrot który łysy dał sobie wcisnąć, dno, niziny piłkarskie, jedyne co potrafi to szybko biegać i ciągle bezmyślnie jechać na wrzutę