Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16958
Stary 05.01.2015, 22:16
Ewentualne odejście Sarkiego akurat w tym momencie, gdy nie mamy zakontraktowanego jego następcy, to strzał prosto w skroń. Oczywiście jestem za tym, żeby opuścił szeregi Wisły zważając na limit graczy spoza UE, który ma wejść w życie od przyszłego sezonu oraz fakt, iż gra tutaj zwyczajnie go przerasta, ale dopiero wtedy gdy wszystko w kwestii transferów będzie zapięte na ostatni guzik. Nie chciałbym, żeby Smuda katował nas znowu na zmianę grą Boguskiego i Garguły na skrzydle.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując