|
Ewentualne odejście Sarkiego akurat w tym momencie, gdy nie mamy zakontraktowanego jego następcy, to strzał prosto w skroń. Oczywiście jestem za tym, żeby opuścił szeregi Wisły zważając na limit graczy spoza UE, który ma wejść w życie od przyszłego sezonu oraz fakt, iż gra tutaj zwyczajnie go przerasta, ale dopiero wtedy gdy wszystko w kwestii transferów będzie zapięte na ostatni guzik. Nie chciałbym, żeby Smuda katował nas znowu na zmianę grą Boguskiego i Garguły na skrzydle.
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
|