Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30046
Stary 05.01.2015, 22:14
Może odejść, gdyż jego wizja na KNP w tym momencie przegrała. Wydaje mi się, że w maju w okolicach wyborów prezydenckich będzie już jasne o co walczy KNP, bo to że RN o nic nie walczy wiadomo już od kilku miesięcy.

palikot napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś proponował popełnić im "samobójstwo"?
Jakby chcieli zaproponować to zaproponowaliby wieki temu przewożąc Stonogę z więźnia do więźnia. Jako koledze Leppera i Tymochowicza w tamtym momencie nic mu nie groziło i włos nie spadł mu z głowy.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 05.01.2015 o godz. 22:19.