Może odejść, gdyż jego wizja na KNP w tym momencie przegrała. Wydaje mi się, że w maju w okolicach wyborów prezydenckich będzie już jasne o co walczy KNP, bo to że RN o nic nie walczy wiadomo już od kilku miesięcy.
palikot napisał(a):

Czy ktoś proponował popełnić im "samobójstwo"?
|
Jakby chcieli zaproponować to zaproponowaliby wieki temu przewożąc Stonogę z więźnia do więźnia. Jako koledze Leppera i Tymochowicza w tamtym momencie nic mu nie groziło i włos nie spadł mu z głowy.