Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Gothic
Junior Member
Od: 12.2014
Offline
#
16954
05.01.2015, 21:16
Albo rozwiąże kontrakt za porozumieniem stron albo musimy go sprzedać bo z tego co mi wiadomo to kontrakt ma do 2016 r. więc za free nie odejdzie
Gothic
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gothic
Znajdź inne posty napisane przez Gothic