Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16949
Stary 05.01.2015, 20:30
eye63 napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie Jirsak mógł dużo więcej u nas zaprezentować, ale zepsuł go Skorża. Pamiętam zaraz po przyjściu, gość miał takie zaskakujące prostopadłe piłki, jakie w tej lidze chyba tylko Szymkowiak zagrywał - poza tym miał też nieźle ułożoną stopę, by huknąć zza pola karnego. Jednak wdrażanie polskiej taktyki, mało gry - plus dobrze "umtywowana" szatnia zrobiły z niego przeciętniaka.

A'propos ligi naszych sąsiadów, to nie wiem czy ktoś jeszcze to pamięta - ale my byliśmy w walce o Dżeko. Podobno nawet grubą kasę mieliśmy przygotowaną (w granicach bańki euro), ale wtedy poszedł (jeszcze jako no-name, a przynajmniej pół-no-name) do Wolfsburga za 3 mln.

Z Czechami jest taki problem, że na piłkarzy Viktorii Pilzno nas za bardzo nie stać, a młode talenty trzeba sobie doszkolić i oszlifować. U nas póki co gruntu pod takie manewry nie ma.
Zgodzę się z Tobą co do Jirsaka, on chyba potrzebował bardziej indywidualnego podejścia i chyba to, że z Łysym Jackiem się nie dogadywał Skorża za bardzo też miało swoje znaczenie.

Lysy napisał(a):Wyświetl post
Wypowiadasz się o Skorży jakby to był wuefista a nie trener z którym zdobyliśmy dwa mistrzostwa i kroczyliśmy po trzecie gdy go zwalniali. Cóż Jirsak może i miał swoje atuty, ale miał znacznie więcej słabych punktów które widział Skorża. I nawet jak faktycznie Maciej "zepsuł" nam jednego zawodnika, to "naprawił" nam chociażby Zieńczuka, Brożka czy Boguskiego Więc suma summarum wyszliśmy na tym na duży plus.

No tak ale to nie zmieni faktu, że Jirsak miał talent i dobrze prowadzony dałby dużo dużo więcej drużynie. Ale to już przeszłość.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując