|
Durex jest w portfolio Reckitt Benckiser i bardzo wątpię, żeby wchodził w grę. RB to jeden z głównych konkurentów P&G, z którym związany był RG.
Jesli już to któraś z marek P&G (Duracell, Gilette, Old Spice - te marki moglyby z grupa celową wchodzic w grę).
Chemia to może być farmaceutyki, największy tego typu podmiot ze Szwajcarii to bodajże Novartis - jeden z 5 najwiekszych rynkowo graczy mediowych w tej kategorii w Polsce (więc można zakladać, że może posiadać budżet).
ciekawie sie zapowiada.
Life is short. Wear your passion!
|