IncognitoTSW napisał(a):

|
No to ciekawie. Wygląda na to, że chcą utemperować "Krula", który się trochę rozszalał.
|
Gdyby nie ten rozszalały JKM to w majowych wyborach bez tego była by porażka, a tak dzięki temu był spory rozgłos i to dzięki niemu pozostała trójka załapała się do PE