Wyświetl pojedynczy post
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30038
Stary 05.01.2015, 20:12
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
No to ciekawie. Wygląda na to, że chcą utemperować "Krula", który się trochę rozszalał.
Gdyby nie ten rozszalały JKM to w majowych wyborach bez tego była by porażka, a tak dzięki temu był spory rozgłos i to dzięki niemu pozostała trójka załapała się do PE