Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
30034
05.01.2015, 19:48
Powtórka z UPR
Korwin z Wiplerem założą nową partię, KNP się zamknie w gronie starych UPRowców i skończy się jak zawsze czyli progu wyborczego do sejmu nie przekroczą.
uposledzony_ale_kumaty
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do uposledzony_ale_kumaty
Znajdź inne posty napisane przez uposledzony_ale_kumaty