uposledzony_ale_kumaty napisał(a):

|
to na pewno nie ona!, przecież york głownie od nich czerpie informacje :/
|
dlatego jest tak zdezorientowany ,nie zdziwię się jak Pis obejmie władzę , yorkuś będzie się zarzekał że on zawsze był za

, a zwalczał tych wrednych urbanoplatfusów
