Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30030
Stary 05.01.2015, 19:07
uposledzony_ale_kumaty napisał(a):Wyświetl post
to na pewno nie ona!, przecież york głownie od nich czerpie informacje :/
dlatego jest tak zdezorientowany ,nie zdziwię się jak Pis obejmie władzę , yorkuś będzie się zarzekał że on zawsze był za , a zwalczał tych wrednych urbanoplatfusów
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 05.01.2015 o godz. 19:24.