Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16945
Stary 05.01.2015, 18:44
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
http://m.onet.pl/sport/pilka-nozna/e...asa-news,j6jtx

Ja bym go jeszcze zapakował w kokardę i pojechał z nim do Turcji, aby On i Turcy się broń Boże nie rozmyślili. Oczywiście musimy pamietać, że taki Sarki jest lepszy, niż nikt na tą pozycje.

Mam jednak nadzieje, że transfer Sarkiego i DG77 przyniesie nam jakąś gotówkę, którą mądrze zainwestujemy w nowych lepszych piłkarzy.
Tyle dobrych wiadomości ostatnio, aby tylko się wszystkie ziściły
Odpowiedz cytując