domin_czyzyny napisał(a):

http://m.onet.pl/sport/pilka-nozna/e...asa-news,j6jtx
Ja bym go jeszcze zapakował w kokardę i pojechał z nim do Turcji, aby On i Turcy się broń Boże nie rozmyślili. Oczywiście musimy pamietać, że taki Sarki jest lepszy, niż nikt na tą pozycje.
Mam jednak nadzieje, że transfer Sarkiego i DG77 przyniesie nam jakąś gotówkę, którą mądrze zainwestujemy w nowych lepszych piłkarzy.
|
Tyle dobrych wiadomości ostatnio, aby tylko się wszystkie ziściły
