Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30027
Stary 05.01.2015, 14:56
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Jak wydawało mi się, że wrócę tu po świętach, to jednak zmieniłem zdanie. Polityką nie jest na moje nerwy, szczególnie tu, gdzie toczy się spór między opozycją, który bardzo pomaga urzędującej antypolskiej sitwie.
Ja nie chcę brać w tym udziału, więc kłóćcie i wyzywajcie się dalej, a później patrzcie się dalej na te uśmiechnięte ,skorumpowane mordy.

Bez odbioru.
szkoda, ale tak dla porządku nazywanie KNP opozycją to lekka przesada, chociaż w wielu sprawach zgadzam się z nimi i będę powtarzał do znudzenia , tylko połączenie sił odsunie zsl i urbanoplatfusów od władzy , niestety uważają inaczej, trudno