Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6556
Stary 05.01.2015, 14:50
pelek napisał(a):Wyświetl post
Panowie poratujcie mnie, mam FM- 15 wszystko jest ok po za tym że jak mecz włączam to mam pomarańczowe boisko i trybuny i nic nie widać ,jaki to błąd jak to usunąć
Pisałeś na forumcm.net ? Albo na sigames.com ?

Tam powinni pomóc na 100%

Ewentualnie daj w ustawieniach że chcesz oglądać mecz w 2d classic /klasyczny, bo coś z 3d nie bangla

http://community.sigames.com/showthr...orange-and-red

piszą że to dlatego że możesz mieć za słabą grafę albo nieaktualne sterowniki żeby odtwarzać mecze w 3D, zostaje Ci klasyczny widok w opcjach.
Ostatnio edytowane przez gdsmk : 05.01.2015 o godz. 14:53.
Odpowiedz cytując