pelek napisał(a):

|
Panowie poratujcie mnie, mam FM- 15 wszystko jest ok po za tym że jak mecz włączam to mam pomarańczowe boisko i trybuny i nic nie widać ,jaki to błąd jak to usunąć
|
Pisałeś na forumcm.net ? Albo na sigames.com ?
Tam powinni pomóc na 100%
Ewentualnie daj w ustawieniach że chcesz oglądać mecz w 2d classic /klasyczny, bo coś z 3d nie bangla
http://community.sigames.com/showthr...orange-and-red
piszą że to dlatego że możesz mieć za słabą grafę albo nieaktualne sterowniki żeby odtwarzać mecze w 3D, zostaje Ci klasyczny widok w opcjach.