Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16940
Stary 05.01.2015, 14:11
@Lysy na dobrą sprawę, to Boguskiego na nogi postawił Lenczyk w Bełchatowie. Pamiętam jak przez sezonem 2007/08 nie chciał wracać do Wisły po zakończeniu wypożyczenia. Fakt faktem, że Skorża postawił na niego i Rafał był ważnym ogniwem drużyny, która zdobyła, wtedy Mistrzostwo Polski. Co do Jirsaka, to naprawdę trudno go jednoznacznie ocenić. Zwalanie całej winy na Skorżę za rzekome "zepsucie" go, to spore nadużycie. Nie przypominam sobie, żeby kolejni trenerzy ochoczo stawiali na Jirsaka i rozpoczynali od niego ustalanie składu. Miał momenty dobre z przebłyskami i niestety też słabe, czy wręcz bardzo słabe. Jeśli chodzi o cenę za jaką go nabyliśmy, to każdy transfer za większą sumę niesie za sobą pewne ryzyko. Na opinię czy dany transfer jest udany, czy też nie nie decyduje tylko i wyłącznie cena, ale też szereg innych czynników.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując