|
Jak wydawało mi się, że wrócę tu po świętach, to jednak zmieniłem zdanie. Polityką nie jest na moje nerwy, szczególnie tu, gdzie toczy się spór między opozycją, który bardzo pomaga urzędującej antypolskiej sitwie.
Ja nie chcę brać w tym udziału, więc kłóćcie i wyzywajcie się dalej, a później patrzcie się dalej na te uśmiechnięte ,skorumpowane mordy.
Bez odbioru.
|