Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30022
Stary 05.01.2015, 12:51
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Korwin znalazł sobie kolejne intratne źródło zarobku oprócz swoich niesprzedawalnym domków pod Warszawą i tyle. Nikt chyba nie łudził się, że trochę śmieszny, a trochę straszny pan po 70-ce zacznie tam robić rewolucję. Panowie miejcie umiar
Oni myśleli, że czołgami tam miał tam wjechać

Ja myślę, że nie powinien tam iść, zresztą do polskiego sejmu też, bo tam również kasę się ciągnie, a przecież jest przeciwnikiem... więc powinien nic nie robić i czekać, aż komuchy z Brukseli i Warszawy dojdą do wniosku, że liberalizm buduje gospodarkę a nie złodziejski socjalizm

york09 napisał(a):Wyświetl post
Trudno dyskutować z ludźmi którzy wierzą w urojenia Antka i Jarka o zamachach i fałszerstwach.
Cóż wiara czyni cuda ale i pustkę w głowie.
a skąd ty masz pewność, że tam nie było zamachu? tak samo mógł być zamach jak mogło go nie być, tego już się na 99,99999999% nigdy nie dowiemy, a ty mówisz jakbyś miał pewność
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰