emj10 napisał(a):

Korwin znalazł sobie kolejne intratne źródło zarobku oprócz swoich niesprzedawalnym domków pod Warszawą i tyle. Nikt chyba nie łudził się, że trochę śmieszny, a trochę straszny pan po 70-ce zacznie tam robić rewolucję. Panowie miejcie umiar
|
Oni myśleli, że czołgami tam miał tam wjechać
Ja myślę, że nie powinien tam iść, zresztą do polskiego sejmu też, bo tam również kasę się ciągnie, a przecież jest przeciwnikiem... więc powinien nic nie robić i czekać, aż komuchy z Brukseli i Warszawy dojdą do wniosku, że liberalizm buduje gospodarkę a nie złodziejski socjalizm
york09 napisał(a):

Trudno dyskutować z ludźmi którzy wierzą w urojenia Antka i Jarka o zamachach i fałszerstwach.
Cóż wiara czyni cuda ale i pustkę w głowie.
|
a skąd ty masz pewność, że tam nie było zamachu?

tak samo mógł być zamach jak mogło go nie być, tego już się na 99,99999999% nigdy nie dowiemy, a ty mówisz jakbyś miał pewność
