IncognitoTSW napisał(a):

|
kerim1906 też jak widać jest odporny na argumenty, bo tęskni za wolnością, a popiera ekipę która podpisała traktat lizboński.
|
nie powielaj kalek , tylko dowiedz się pod jakimi warunkami zostało to podpisane i co urbanoplatfusy z tym zrobiły, trochę obiektywizmu i własnego myślenia, poza tym będąc zwolennikiem PIS nie popieram wszystkich ich pomysłów co nieraz tutaj dawałem wyraz , traktat lizboński to złożona i skomplikowana sprawa , jak już napisałem został podpisany w specyficznej sytuacji, pod presją , a co najważniejsze pod pewnymi warunkami które urbanoplatfusy po zdobyciu władzy odrzuciły, Wy korwinowcy macie naprawdę kapitalne "zasługi antyunijne", koń by się uśmiał , a zdjątko Korwina z sali plenarnej wklejone przez Smugę to miodzio