Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
użytkownikk
Junior Member
Od: 10.2012
Offline
#
30012
05.01.2015, 00:24
Chcialbym, zeby nie podpisal tego co podpisal. Tylko tyle i az tyle bo to mialo miejsce i to mi sie nie podoba. Co by bylo potem to nikt nie wie no bo jak i kto ma wiedziec, niezrownowazony Niesiol od szczawiu i mirabelek?
użytkownikk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do użytkownikk
Znajdź inne posty napisane przez użytkownikk