|
To Ty mnie oświeć, które konkretnie zapisy traktatu odbierają nam suwerenność. Takie wyśmiewanie przez Ciebie tematu bez konkretnych odwołań do zapisu traktatu, to nic innego jak mowa-trawa. No, ale czego się spodziewać po osobie, dla której każde słowo Gwiazdowskiego, Korwina, czy Stonogi nawet najbardziej bzdurne brzmi jak nauczanie ex cathedra...
Ostatnio edytowane przez Smuga : 04.01.2015 o godz. 21:45.
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
|