Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30000
Stary 04.01.2015, 21:24
Smuga napisał(a):Wyświetl post
Kto i co podpisał? Jaka ekipa? Ratyfikacja jest procesem złożonym i następuje w poszczególnych etapach. Przeczytałeś, chociaż raz pełny tekst owego traktatu, czy tylko powtarzasz te slogany od lat powtarzane przez środowisko Giertycha i Korwina?
Czyli to że zamiast od razu to z roku na rok tracimy coraz więcej suwerenności w wielu dziedzinach to nic nie szkodzi?
oświeć nas
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰