Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
30000
04.01.2015, 21:24
Smuga
napisał(a):
Kto i co podpisał? Jaka ekipa? Ratyfikacja jest procesem złożonym i następuje w poszczególnych etapach. Przeczytałeś, chociaż raz pełny tekst owego traktatu, czy tylko powtarzasz te slogany od lat powtarzane przez środowisko Giertycha i Korwina?
Czyli to że zamiast od razu to z roku na rok tracimy coraz więcej suwerenności w wielu dziedzinach to nic nie szkodzi?
oświeć nas
★ ★ ★
WIS
ŁA KRA
KÓW
★ ★ ★ ★
ARMIA
BIAŁEJ
GWIAZDY
★ ★ ★
✪✪✪✪
✰✰✰✰
palikot
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do palikot
Znajdź inne posty napisane przez palikot