|
Wchodzenie w dyskusję z takimi jegomościami jak AS82, kamikaze, pysio, Szpen, czy inny york09, to podstawowy błąd jaki można popełnić na tym forum. Ci goście po prostu do tego stopnia są odporni na wszelkie argumenty, że jakakolwiek dysputa z nimi, to, jak walenie grochem o ścianę. Ich jedyny cel, to mącenie wody. Jak się ich przyprze do muru i zacznie zadawać szczegółowe pytania dotyczące tego, co tutaj hurtowo produkują, to jakoś tak dziwnie znikają i zostaje po nich tylko i wyłącznie smród, który narobili. Niech oni sobie tu funkcjonują, wklejają te swoje starannie wyselekcjonowane wklejki, ale większej uwagi zwracać na nich nie warto. Szkoda Panowie tylko klawiatury na tego typu popisy.
Ostatnio edytowane przez Smuga : 05.01.2015 o godz. 13:30.
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
|