Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29994
Stary 04.01.2015, 20:15
Szpen napisał(a):Wyświetl post
Sprzedawaj lepiej te swoje polisy, bo też będziesz musiał wyjechać.

90% osób z tego filmu nie ma pojęcia dlaczego zarabiamy mniej niż na zachodzie. Może powinni wyjść i porozmawiać z Czechem, węgrem lub słowakiem którzy obok nich zmywaja podłogi i zapytać dlaczego wyemigrował.
Za czasów Hitlera i II wojny światowej Polaka straciła 5,6 - 5,8 mln Polaków a za czasów sitwy którą wspierasz 4 mln . Piszę straciła ,bo jest mało prawdopodobne, by wrócili . Na dobrą sprawę też trzeba sitwe ścigać za zbrodnie przeciwko Narodowi .
Ostatnio edytowane przez AYALA : 04.01.2015 o godz. 20:31.