Szpen napisał(a):

Sprzedawaj lepiej te swoje polisy, bo też będziesz musiał wyjechać.
90% osób z tego filmu nie ma pojęcia dlaczego zarabiamy mniej niż na zachodzie. Może powinni wyjść i porozmawiać z Czechem, węgrem lub słowakiem którzy obok nich zmywaja podłogi i zapytać dlaczego wyemigrował.
|
Za czasów Hitlera i II wojny światowej Polaka straciła 5,6 - 5,8 mln Polaków a za czasów sitwy którą wspierasz 4 mln . Piszę straciła ,bo jest mało prawdopodobne, by wrócili . Na dobrą sprawę też trzeba sitwe ścigać za zbrodnie przeciwko Narodowi .