PiVoSH92 napisał(a):

|
Podobno agentem tego Jovicia jest jego znajomy, a sam Pasieczny był scoutem w żydowni - w moich oczach mało wiarygodne źródło.
|
No i co, żę był tam scoutem? Teraz pracuje w Arsenalu. Co to ma do jego wiarygodności? Filipiak zapłacił mu, żeby pochwalił Jovicia?