Smuga napisał(a):

warte obejrzenia nie tylko na youtube, obowiązkowo , na jedynce o 20.00( tylko kto to puści?), najlepsze co usłyszałem to koszta zus i czas założenia firmy, dalej część uważa że żyje w wolnym kraju ?
dobre , bardzo dobre , kopaczowa jak rudy , jak coś dzieje się poważnego to w szafie, czeka na badania co zrobić ?co powiedzieć ? , ale już w expose mówiła o ryglowaniu się w domu , po prostu dotrzymuje słowa

, a 12 mln ludzi bez opieki zdrowotnej, w sumie co za różnica od 25 lat 38 mln jest bez opieki zdrowotnej i jest ok
http://wpolityce.pl/polityka/228276-lekarze-zglosili-na-policje-zaginiecie-ewy-kopacz-nie-mamy-z-nia-kontaktu-od-wigilii-i-bardzo-sie-o-nia-
i jeszcze wehikuł czasu , gdzie jest teraz bulu , kopaczowa i rudy ? zapomniałem rudy jak mówił cieć graś na taśmach odseperował sie od syfu
http://wpolityce.pl/polityka/228256-...karski-fartuch