Siemka. Czy ktoś wie coś na temat budowy pomostów technicznych do daszków czołowych na dachach i montażu poszycia z poliwęglanu daszków czołowych? Bo przetarg był już wygrany i prace miały się skończyć do 31.10.2014r., a jak do tej pory nic się nie zmieniło.
http://zikit.krakow.pl/sprawy-urzedo...rawy-20vii2014