|
To bodaj ostatni sezon, w którym jest możliwość, aby w ostatniej rundzie LE były rozstawione 3 zespoły z Polski. Chodzi oczywiście o Wisłę, amicę i Legię (ta pewnie jednak będzie walczyć o LM ). TRZEBA to wykorzystać! Mieć 2-3 zespoły w fazie grupowej LE to byłby olbrzymi sukces. Osobiście uważam, że jeśli do tego grona dołączyłby Śląsk to naprawdę mielibyśmy najlepszy "skład" na Europę od wielu, wielu lat. Bez wpadek w eliminacjach, a 3 zespoły w fazach grupowych ( LE, a może i jedna w LM ) jest możliwe, a kto wie czy i Śląsk nie zrobiłby niespodzianki przy korzystnym losowaniu.
|