Wyświetl pojedynczy post
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 03.01.2015, 22:23
Asgard napisał(a):Wyświetl post
1.Napisałem że korzystniejsze jest startowanie z pozycji nr 24 przez trzy sezony, a nie że tak się stanie.
Oczywiście, że jeśli się startuje z 24 miejsca to się ma więcej meczów do rozegrania co oznacza więcej szans na zdobycie punktów do rankingu. Tyle tylko, że jeśli mecze ze słabeuszami wykorzysta się do zdobycia punktów i wykorzysta się tę szansę to automatycznie przekłada się to na awans w rankingu i rozpoczynanie rozgrywek w kolejnych rundach, w kolejnych sezonach.

Po prostu nie da się mieć możliwości zaczynania w pierwszej rundzie co jest należne krajom zajmującym co najwyżej 24 miejsce a jednocześnie nie zajmować miejsca 24 tylko wyższe wynikające z nabicia punktów dzięki wcześniejszemu zaczynaniu w poprzednim sezonie.
Ostatnio edytowane przez Wit.Ek. : 03.01.2015 o godz. 22:25.
Odpowiedz cytując