Asgard napisał(a):

|
1.Napisałem że korzystniejsze jest startowanie z pozycji nr 24 przez trzy sezony, a nie że tak się stanie.
|
Oczywiście, że jeśli się startuje z 24 miejsca to się ma więcej meczów do rozegrania co oznacza więcej szans na zdobycie punktów do rankingu. Tyle tylko, że jeśli mecze ze słabeuszami wykorzysta się do zdobycia punktów i wykorzysta się tę szansę to automatycznie przekłada się to na awans w rankingu i rozpoczynanie rozgrywek w kolejnych rundach, w kolejnych sezonach.
Po prostu nie da się mieć możliwości zaczynania w pierwszej rundzie co jest należne krajom zajmującym co najwyżej 24 miejsce a jednocześnie nie zajmować miejsca 24 tylko wyższe wynikające z nabicia punktów dzięki wcześniejszemu zaczynaniu w poprzednim sezonie.