Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
panowie
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
69016
03.01.2015, 19:29
Skaut Arsenalu o Joviciu.
Tomasz Pasieczny
@
tomekpasieczny
Cytat:
Boban Jovic do Wisły to super ruch, bardzo fajny piłkarz
Cytat:
spokojnie, bo to bardzo ofensywnie grający obrońca, super wrzutka, dobra technika, myślę że spokojnie pogra w pomocy
A
T
A
K
panowie
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do panowie
Znajdź inne posty napisane przez panowie