Wyświetl pojedynczy post
panowie
Senior Member
 
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69016
Stary 03.01.2015, 19:29
Skaut Arsenalu o Joviciu.

Tomasz Pasieczny ‏@tomekpasieczny
Cytat:
Boban Jovic do Wisły to super ruch, bardzo fajny piłkarz
Cytat:
spokojnie, bo to bardzo ofensywnie grający obrońca, super wrzutka, dobra technika, myślę że spokojnie pogra w pomocy
A
T
A
K
Odpowiedz cytując