Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1520
Stary 03.01.2015, 15:53
Nie przesadzajcie. Kolejny kamyczek do ogródka i kolejna rysa na "nieskazitelnym" wizerunku parchów, to zawsze powód do radości.

Były milicjant i kibic Cracovii, do tego łapówkarz! No kto by pomyślał!

Czekam na oświadczenie Filipiaka. W sprawie Legii miał dużo do powiedzenia, miejmy nadzieję, że podtrzyma formę.
Odpowiedz cytując